Rewolucyjna tokenizacja na rynku nieruchomości

0
866

Ostatnie usprawnienia w zakresie unijnego rynku nieruchomości jakie mają miejsce za sprawą Max Crowdfund mogą doprowadzić do przełomu.

Rewolucja będzie obejmować obszar przede wszystkim tokenizacji.
Platforma Max Crowdfund rozpoczęła działania mające na celu uruchomienie własnych STO Security Token Offering. Proponowana przez nich oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do współpracy przystępują w większości europejscy inwestorzy. STO Security Token Offering podzielone jest na fazy. Jest to pięć etapów, pierwszy z nich aktualnie przekracza wartość 500 000 euro.

Ewolucja tokenizacji czyli rozwój i powiększanie obszaru zainteresowania
Według ostatnich doniesień głównym tematem zainteresowań platformy Max Crowdfund jest tokenizacja. Zamierzają oni przeprowadzić rewolucję w tym zakresie. Szczególnie ma ona obejmować rynek nieruchomości i to właśnie ten obszar ma ulec tokenizacji. Proponowane rozwiązania już w pierwszych dniach cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Szacuje się, że STO przyciąga spore ilości inwestorów w szczególności z rejonów europejskich. Do realizacji tego zadania wykorzystano technologię blockchain, która pozwala na realizacje głównych założeń firmy.

Tokenizacja w trakcie rozwoju

Wszystkie działania potwierdzają teorię jakoby Max Crowdfund przyczyniał się do utrzymania płynności, która jest konieczna na rynku europejskim. Do takich skutków dochodzi za sprawą ogromnego zainteresowania jakim cieszy się platforma. Fundusze, które pozyskiwane są z STO mają być przeznaczone przede wszystkim na jego dalszy rozwój.

Cel jaki został obrany to stworzenie kompletnego ekosystemu tokenów. Mają być one powiązane oczywiście z rynkiem nieruchomości. Aktualnie trwają pracę aby do owego rynku był dostęp za pomocą wszelkich urządzeń działających w sposób mobilny.

Technologia blockchain – UEFA Euro 2020 sprzedaż biletów VIP

Max Crowdfund szansą dla wszystkich inwestorów

Max Crowdfund nie przewiduje ograniczeń wśród inwestorów. Oficjalnie ogłasza otwartość na wszystkich możliwych inwestoróiw. Oznacza to, że do samego procesu tokenizacji przystąpić będą mogli wszyscy inwestorzy z branży nieruchomości. Mają oni możliwość uzyskania korzyści bez obowiązku inwestowania w blochchaina.

W wielkim skrócie można ująć to tak: każdy projekt pojawiający się na platformie, będzie miał możliwość uzyskania dofinansowania. Aprobata inwestorów a także sumy będą zależne jedynie od nich.

Blockchain uwierzytelnia dokumenty w Alior Banku

Za sprawą Max Crowdfund już wkrótce mogą zniknąć wszelkie bariery. Przeszkody na rynku nieruchomości, które napotykane są aktualnie. Wszystko za sprawą obniżenia przez platformę kwoty uczestniczenia w sprzedaży do minimum, aktualnie wynoszącym 100 dolarów. Ponadto platforma odwiedzana jest nie tylko przez europejczyków, jej otwartość na inne narody przyciąga większą ilość inwestorów.

Max Crowdfund w wielkim skrócie

Jest to firma przynależna finansowo do społecznościowego Max Property Group B.V. Jednakże działania jak sama określa przede wszystkim opierają się na inwestycjach i nieruchomościach, to one są jej głównym centrum zainteresowania.

TOP 50 blockchainowych jednorożców, czyli najlepsze firmy blockchain

Obecną liczbę użytkowników platformy szacuje się na blisko 75 000 osób. z różnych zakątków świata. Firma aktualnie jest w trakcie zatwierdzenia kolejnych licencji aby zwiększyć swój zasięg, aktualnie oczekuje na decyzje holenderskich władz finansowych.

Leave a reply