Projekt DAOBet właśnie uruchamia mainnet

0
610

Projekt DAOBet, w ramach właśnie którego opracowano dla branży gier blockchain, ogłosił już koniec gry o tytule Game of Stakes. Tym samym zostało potwierdzone uruchomienie sieci głównej pod sam koniec roku 2019. Jeśli chodzi o uczestników Game of Stakes, to przetestowali oni sieć w warunkach rzeczywistych. Zwycięzcy otrzymali aż 500 000 tokenów BET jak i także zaproszenie do zostania walidatorami głównymi sieci.

Jeśli chodzi o grę Game of Stakes to jest to gra, która jest oparta bezpośrednio na współpracy dla walidatorów potencjalnych sieci DAOBet.

Gracze jak najbardziej zapewnili działanie stabilne sieci oraz ją chronili przed atakami. Tworzyli kontrakty inteligentne, wchodzili w grę, ładowali samą sieć transakcjami oraz także dzielili się doświadczeniami. Zespół DAOBet poinformował, że właśnie dzięki grze Game of Stakes naprawili błędy w samym kodzie oraz także zidentyfikowali wszelkie błędy w samej dokumentacji. Wiedzieli tak naprawdę doskonale jak konkretnie działa sam protokół konsensusu w świecie prawdziwym, w którym same walidatory mają bardzo różne czasowe strefy oraz także same konfiguracje urządzeń.

Testy

Podczas wszelkich testów, DAOBet zarejestrował bloki z dokładnie 6 tysiącami transakcji oraz obciążeniem sieci szczytowym, które wynosiło 12 000 TPS (chodzi o transakcje na sekundę)/

Zwycięzcami jeśli chodzi o Games of Stakes zostali tacy użytkowicy jak KAISERLABS, FELVALIDATOR oraz EOSRIO.

Testy takie są w rzeczywistości jednym z kroków najważniejszych przed samym uruchomieniem sieci głównej. Pomaga to na zwiększenie samego bezpieczeństwa projektu oraz poprawienie jego samej użyteczności.

Wszyscy tak naprawdę uczestnicy Games of Stakes otrzymali zaproszenie do samego przyłączenia się do głównej sieci projektu.

DAOBet

DAOBet, a wcześniej tak naprawdę DAO.Casino jest blockchainem dla branży gier o prędkości naprawdę wysokiej oraz koszcie transakcji zerowym. Platforma umożliwia samo tworzenie aplikacji zdecentralizowanych przy użyciu umów inteligentnych oraz także integrację gier istniejących.

Blockchain DAOBet jest opart na dokładnie algorytmie Delegated Proof of Stake, a więc DPoS, w którym są weryfikatorzy odpowiedzialni bezpośrednio za tworzenie oraz także sprawdzenie bloków. Każdy konkretny członek sieci, który gotowy jest do wdrożenia węzła pełnego oraz utrzymania jego działania płynnego, zostać może zatwierdzającym.

To właśnie walidatorzy uruchomią bazową sieci DAOBet pod koniec roku 2019. Wymagać to będzie pomiędzy 21 a 100 walidatorów.

DAOBet wdraża sam mechanizm inflacji dynamicznej (emisja samych tokenów): liczba monet nowych zależy od samej liczby właśnie w tak zwanym stakowaniu. Na początku samej sieci inflacja właśnie wyniesie dwadzieścia procent. Spośród nich dokładnie szesnaście procent otrzymują walidatorzy, a z kolei dokładnie cztery procent pójdzie na samo zapewnienie jeśli chodzi o działanie sieci. Powinniśmy jak najbardziej mieć to na uwadze, a na pewno będzie to dla nas zrozumiałe.

Leave a reply