lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Ile można zarobić na Cloud Token?


Siemanko. Od dłuższego czasu szukam jakiejś platformy inwestycyjnej, żeby zainwestować część swoich bitcoinów. W uwage wpadł mi portfel kryptowalut Cloud Token. Czy ktoś już korzystał z tego portfela? Mógłby mi ktoś powiedziec ile można na nim zarobić i w jaki sposób? Wogóle warto się w to bawić czy lepiej trzymać bitcoina na HODLu?

Witam. Na cloud tokenie nie da się zarobić nic ponieważ jest to zwykły scam i piramida finansowa. Lepiej trzymaj tego bitcoina. Lepiej zarobić lub stracić kilka procent niż stracić całość inwestycji. Bitcoin niesustaniie od 10 lat zdobywa nowe szczyty, a cloud token to platforma która powstała w styczniu, w dodatku ma zastrzeżoną domene i używa fałszywych postaci do promocji swojej platformy.

To nie jest prawdziwy zdecentralizowany portfel kryptowalut.

 

To wcale nie jest prawdziwy portfel, masz dostęp tylko do serwera internetowego, na którym widzisz swoje tokeny. Token chmurowy to token Erc20 w blockchainie Etherium

Promowane przez oszustów seryjnych

 

Ściemniacze Ponzi, którzy są znani z promowania oszustw, tacy jak: Simon Stepsys, Ankur Agarwal, Luigi Bruni, Justin Halladay, Faith Sloan, Peter Ohanyan, Matt Feast, Wayne Look, Vitaliy Dubinin, Sal Khan, Michael Colucci, Carl Haavaldsen, Sharon James i wielu innych promuje CloudToken Wallet który jest Scamem.

 

Ci ludzie są oszustami i nie dbają o to, że jest to Ponzi, zależy im tylko na otrzymywaniu prowizji za rekrutację do tych oszustw, są zachłanni, niemoralni i całkowicie brak im uczciwości.

Twierdzą, że generują zwrot z inwestycji za pomocą bota Jarvis AI, który dokonuje arbitrażu na różnych giełdach kryptowalut. Nie ma dowodów na to, chociaż bardzo łatwo byłoby pokazać dzienniki transakcji z dowolnej wymiany jako dowód. Wszyscy wiemy, że to tylko schemat ponzi, pieniądze (ROI) pochodzą wyłącznie z rekrutacji. W końcu zniknie tak szybko jak powstał.

Jeśli Jarvis handluje Twoim krypto za Ciebie i zapewnia zwrot lub zyski z tych transakcji, to gdzie są transakcje lub zapisy? Jarvis musiałby uzyskać dostęp do portfela i środków (transakcja), zdeponować na giełdzie (transakcja), handlować na giełdzie (transakcja), a następnie zdeponować wspomniane zyski z powrotem do portfela (transakcja). Aby ten Jarvis Bot działał, musiałoby dojść do wielu transakcji, ale w rzeczywistości Jarvis AI Bot jest fałszywy, a CloudToken w ogóle nie prowadzi handlu arbitrażowego.

Ale chyba juz znalazlem 🙂